» » Про включення майна до Переліку другого типу та передачу в оренду майна без проведення аукціону

Про включення майна до Переліку другого типу та передачу в оренду майна без проведення аукціону

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьома сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

27 травня 2021 року                          м. Сновськ                                        № ­­­17-7/VIІI

Про включення майна до Переліку другого типу та передачу в оренду майна без проведення аукціону

Розглянувши заяву Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми); відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 року № 483; керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

1. Включити до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, затвердженого рішенням 46 сесії міської ради 7 скликання від 27.03.2020 року № ­­­15-46/VII, об’єкт нерухомого майна – приміщення загальною площею  49,00 кв. м. (корисною площею – 16,50 кв. м.) в нежитловій будівлі, розташованій за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Миру, 32. Цільове призначення – розміщення установи, діяльність якої фінансується за рахунок державного бюджету із встановленням річної орендної плати у розмірі 1 (одна) гривня.

2. Передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади, зазначеного в пункті 1 даного рішення.

3. Сновській міській раді здійснити заходи по виконанню пунктів 1-2 даного рішення відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови П.Мірошниченка та на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С. Виблов).

Міський голова                                                                      Олександр  МЕДВЕДЬОВ