» » » Про включення майна до Переліку першого типу та погодження Управлінню освіти наміру передачі майна в оренду на аукціоні

Про включення майна до Переліку першого типу та погодження Управлінню освіти наміру передачі майна в оренду на аукціоні

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьома сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

27 травня 2021 року                    м. Сновськ                                    № ­­­20-7/VIІI

 

Про включення майна до Переліку першого типу та погодження Управлінню освіти наміру передачі майна в оренду на аукціоні

 Розглянувши клопотання Управління освіти Сновської міської ради; відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 483; керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Погодити Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області намір передачі в оренду на аукціоні майна комунальної власності міської територіальної громади, розташованого за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Залізнична, 41, терміном на 3 роки 0 місяців, а саме: частину їдальні – окремо розташовану будівлю – холодильна камера, загальною площею 45 кв. м.
  2. Включити вищезазначений об’єкт до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні, затвердженого рішенням 50 сесії міської ради 7 скликання від 28.08.2020 року № ­­­13-50/VII, доповнивши додаток 1.
  3. Управлінню освіти здійснити заходи по виконанню необхідних дій із врахуванням пунктів 1 та 2 даного рішення, передбачених чинним законодавством України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника Управління освіти О.Коваленко та на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

 

Міський голова                                                              Олександр  МЕДВЕДЬОВ