» » » Про влаштування дитини до КЗ «Сновська гімназія»  Чернігівської обласної ради          

Про влаштування дитини до КЗ «Сновська гімназія»  Чернігівської обласної ради          

УКРАЇНА

СНОВСЬКА  МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 16  липня  2021 р.

 

м.Сновськ

                 № 149

Про влаштування дитини до КЗ «Сновська гімназія»  Чернігівської обласної ради        

 

Відповідно до ст. 52, 53 Конституції України, ст. 231 Закону України «Про охорону дитинства», Законів України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про соціальні послуги», ст. 56 Цивільного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 586 «Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CОV-2», на підставі заяви Безбородої Наталії Петрівни, адреса проживання: вул. Неретіна, буд. 16, с. Гвоздиківка Корюківського району Чернігівської області, подання Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради, керуючись  ст. 32, п. „б”, пп. 7 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Комісії з питань захисту прав дитини Сновської міської ради від 15 липня 2021 року № 31, з метою соціального захисту прав дитини,  зобов’язую:

 

  1. Влаштувати на цілодобове перебування до комунального закладу «Сновська гімназія» Чернігівської обласної ради малолітню дитину Безбороду Ганну Василівну, 05.09.2009 року народження,  яка проживає у с. Гвоздиківка Корюківського району Чернігівської області, терміном на 2021-2022 навчальний рік.
  2. Рекомендувати КЗ «Сновська гімназія» (Тютюнник Я.М.) тримати на постійному контролі питання терміну цілодобового перебування дитини у закладі, своєчасно повідомляти мати дитини та Службу у справах дітей Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради про закінчення терміну цілодобового перебування дитини для забезпечення своєчасного вибуття її з інституції або перегляду доцільності продовження перебування в закладі, про випадки, коли дитина не забирається матір’ю або іншими законними представниками на вихідні, святкові дні, канікули без відповідного погодження.
  3. Центру соціальних служб Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради (Матейкович Т.В.) продовжувати надання соціальних послуг сім’ї з метою повернення дитини із закладу.
  4. Службі у справах дітей Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради (Лихошерст С.П.) продовжувати роботу із забезпечення надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованцям закладів, які походять із Сновської ТГ та не мають батьківського догляду.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                              Олександр МЕДВЕДЬОВ