» » Про внесення змін до назви міської ради

Про внесення змін до назви міської ради

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Перша сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

      

­­­27 листопада 2020 року                 м. Сновськ                                       № 3-1/VІІІ

 

Про внесення змін до назви міської ради

 

З метою врегулювання правовідносин на території Сновської ОТГ; керуючись п. 29 ст. 85 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»; враховуючи положення Постанови Верховної Ради України № 807-IX від 17 липня 2020 року «Про утворення та ліквідацію районів»

міська рада вирішила:

 

1.Внести зміни до назви Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області та перейменувати  її на Сновську міську раду Корюківського району Чернігівської області та здійснити реєстраційні дії у визначеному законом порядку.

 

  1. Внести зміни до рішень Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області щодо символіки району, структури виконавчого комітету міської ради, інших рішень з процедурних питань, змінивши слова «Сновського району» в усіх відмінках на слова «Корюківського району» відповідно.

 

  1. Рекомендувати підприємствам, закладам, установам, організаціям всіх форм власності, фізичним особам – підприємцям, які зареєстровані та вчиняють свою діяльність на території Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області, вжити заходів щодо приведення у відповідність (у зв`язку із перейменуванням району) об’єктів топоніміки, документів, вивісок, печаток, тощо.

 

  1. Рішення направити до Державного підприємства «Інформаційно-ресурсний центр» Міністерства юстиції України.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову О.Медведьова. та на постійну комісію міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики (голова В.Карпенко).

 

 

Міський голова                                                                               О.МЕДВЕДЬОВ