» » Про  внесення змін до нормативних документів (актів) Сновської міської ради

Про  внесення змін до нормативних документів (актів) Сновської міської ради

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Четверта сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

 25 лютого 2021  року                  м. Сновськ                                    № ­­­12-4/VІІІ

Про  внесення змін до нормативних документів (актів) Сновської міської ради

 

Керуючись Прикінцевими та Перехідними Положеннями Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою ЦВК від 8 серпня 2020 року № 160 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року», Постановою Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 року № 807-ІХ;  за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

міська рада вирішила:  

 

  1. У всіх нормативних документах (актах) Сновської міської ради та виконавчого комітету Сновської міської ради, які були прийняті з 11 січня 2017 року, вважати Сновську об’єднану територіальну громаду (ОТГ) Сновською міською територіальною громадою (ТГ).

 

  1. Всі договірні відносини визначені договорами, укладеними Сновською міською радою Сновського району, вважати такими, що продовжують свою дію та є укладеними Сновською міською радою Корюківського району.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови П.Мірошниченка та на постійну комісію міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики (голова В.Карпенко).

 

 

Секретар міської ради                                                        Н.САМОЙЛОВА