» » Про внесення змін до Переліку об’єктів і заходів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році

Про внесення змін до Переліку об’єктів і заходів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році

УКРАЇНА 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

   СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

18 жовтня 2019 року                    м.Сновськ                                                 № 111

 

Про внесення змін до Переліку об’єктів і заходів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році

З метою ефективного і своєчасного використання коштів, виділених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року № 280-р «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році», відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 200, керуючись  ст. ст. 23,72,78 Бюджетного Кодексу України,  ст.ст. 28, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради  в и р і ш и в :

 1. Схвалити внесення змін і доповнень до переліку проектів, які планується фінансувати у 2019 році за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, а саме:

1.1. Погодити зменшення  фінансування по проектам в зв’язку з економією коштів згідно укладених договорів:

 • “Капітальний ремонт дорожнього покриття ділянок дороги по вул. Незалежності (від вул. Короленка до будинку № 42 та від забудови № 106 до будинку 71 по вул. Незалежності) в м. Сновськ Чернігівської області” (Коригування) – на 13,408 тис.грн.
 • “Капітальний ремонт дорожнього покриття ділянок дороги по вул. Попудренка з проїздом до вул. Свободи в м. Сновськ Чернігвської області” (Коригування) – на 45,901 тис.грн.
 • Реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення вул.Шевченка в с.Старі Боровичі Сновського району Чернігівської області на 21,606 тис.грн.
 • Реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення вулиць Миру та Сновська в с. Займище Сновського району Чернігівської області на 247,628 тис.грн.
 • Реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення вул. Покровська в с.Єліне Сновського району Чернігівської області на 4,979 тис.грн.
 • Реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення вул. Шевченка та частини вул. Центральна в с.Рогізки Сновського району Чернігівської області на 9,354 тис.грн.
 • “Відновлення (будівництво) ПЛІ-0.4кВ вуличного освітлення по вул. Перемоги, вул. Миру, вул. Лугова, вул. Садова, пров. Першотравневий, пров.Річковий в с. Низківка Сновського району Чернігівської області. Перша, друга та третя черги будівництва.” (ІІ черга) на 8,908 тис.грн.
 • “Відновлення (будівництво) ПЛІ-0,4 кВ вуличного освітлення вул.Миру, вул.Дружби, вул.Вишнева, вул. Садова, вул. Маханова та пров. Набережний в с. Гірськ Сновського району Чернігівської області. Перша та друга черги будівництва.” (ІІ черга) на 8,409 тис.грн.
 • Реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення частини вул. Мозгового від КТП-42 в с. Жовідь, Сновського району,Чернігівської області на 0,451 тис.грн.
 • Відновлення (будівництво) ПЛІ-0,4 кВ вуличного освітлення вулиць Попудренка та Шевченка в с. Кучинівка, Сновського району, Чернігівської області на 46,671 тис.грн.
 • Реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення частини вул. П.І. Семака, 1-й пров. Центральний, вул. Миру від КТП-278 в с. Петрівка Сновського району Чернігівської області (коригування) на 19,149 тис.грн.
 • Реконструкція ПЛІ-0,4 кВ вуличного освітлення по вул. Незалежності в м.Сновськ  Сновського району Чернігівської  області на 117,149 тис.грн.

1.2 Погодити збільшення за рахунок вивільнених коштів в сумі 543,613 тис.грн. по проектах:

– «Реконструкція їдальні Сновської гімназії за адресою: вул. Шкільна, 6, м. Сновськ Чернігівської області» – І та ІІ черги – на 543,14 тис.грн.

– Реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення частини вул. Братів Талашів, вул. Братів Кутиків, вул. Шкільна, вул. Лугова від КТП-258 в с. Смяч, Сновського району, Чернігівської області – на 0,473 тис.грн.

 1. Відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради:

2.1.  Забезпечити погодження змін і доповнень до Переліку проектів, які планується фінансувати у 2019 році за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, визначених у п.1 даного рішення, з обласною державною адміністрацією та Міністерством розвитку громад та територій України;

2.2. Після погодження змін і доповнень до Переліку проектів і проектних заявок на них винести питання на розгляд профільних постійних комісій міської ради з подальшим затвердженням на черговому пленарному засіданні ради.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Орду.

 

Міський голова                                                                            О.МЕДВЕДЬОВ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply