» » Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Сновської ОТГ на 2020-2022  роки

Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Сновської ОТГ на 2020-2022  роки

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Четверта сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

­­25 лютого 2021 року                       м. Сновськ                                      № 5-4/VIІI

 

Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Сновської ОТГ на 2020-2022  роки

 

Розглянувши звернення генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ» М.Куценка; з метою підвищення соціального захисту медичних працівників, заохочення їх до праці в громаді та надання більш якісних послуг населенню у медичній сфері; відповідно до положень Бюджетного кодексу України; керуючись п. 22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;  за рекомендаціями постійних комісій міської ради: з питань  планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

міська рада вирішила:

 

  1. Внести зміни до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Сновської ОТГ на 2020 – 2022 роки (затверджена рішенням 42 сесії 7 скликання від 20 грудня 2019 р. № 4-42/VІІ, зі змінами), а саме до розділу ІХ «Заходи Програми місцевих стимулів для медичних працівників Сновської ОТГ на 2020 – 2022 роки», доповнивши його п. 4 згідно додатку.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови П.Мірошниченка та на постійну комісію міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики (голова В.Карпенко).

 

Секретар міської ради                                                        Н.САМОЙЛОВА

 

 

                                                                                        

       Додаток

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

   Рішення  Сновської міської ради

              (4 сесія 8 скликання)

    від 25 лютого 2021 р. № 5-4/VІІІ

 

 

№ з/п Зміст заходів Програми Відповідальні за виконання Джерело фінансування Орієнтовні обсяги

фінансування (вартість) на рік на одного лікаря,

тис. грн.

4 Встановлення та виплата  одноразової матеріальної допомоги молодим спеціалістам.* Медичні заклади громади Бюджет Сновської міської ТГ  100 тис. грн.

 

 

* Одноразова матеріальна допомога відповідно до п. 4 надається новопризначеним молодим фахівцям (лікарям),  які мають пропрацювати у медичному закладі Сновської територіальної громади не менше 5 років, про що складається розписка. У разі звільнення або зміни місця роботи, пов’язаної з виїздом за межі територіальної громади з ініціативи лікаря, останній має повернути отримані кошти. При звільненні лікаря в разі смерті, тривалої хвороби, яка спричинила таке звільнення або в наслідок обставин визначених ст. 617 ЦК України, отримані кошти не повертаються. Одноразова матеріальна допомога виплачується лікарям лише у разі їх відмови від службового житла, яке надається лікарям відповідно до Програми забезпечення житлом лікарів Сновської територіальної громади на 2021-2023 роки (затверджена рішенням  2 сесії міської ради від 24 грудня 2020 р. № 12-2/VІІІ).

 

 

Перший заступник міського голови                                                          П.МІРОШНИЧЕНКО