» »  Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на 2020 рік

 Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на 2020 рік

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок восьма сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

23 червня 2020 року                   м. Сновськ                             № 7-48/VII

 Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на 2020 рік

 З метою створення умов для підвищення зайнятості населення Сновської міської ОТГ, додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб;враховуючи економічні негативних наслідків на території Сновської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2; відповідно доп. 22 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення»;за рекомендаціями постійних комісій міської ради: з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

міська рада вирішила:

  1. Внести зміни до Програми організації та проведення громадських робіт на 2020 рік, затвердженої рішенням 42 сесії міської ради 7 скликання від 20.12.2019 р. №5-42/ VII, а саме:
    • Замінити слова «міський бюджет» в усьому тексті та відмінках словами «бюджет Сновської міської ОТГ»;
    • Розділ «VІІ. ФІНАНСОВЕ ТА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ»викласти в новій редакції, що додається.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови С.Силенка та на постійну комісію міської ради з  питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова О.Кирилюк).

 

Міський голова                                                                            О.МЕДВЕДЬОВ

 

Затверджено

       Рішення Сновської міської ради

( 48 сесія 7 скликання)

          від 23червня 2020 р. № 7-48/VІІ

 

VІІ. ФІНАНСОВЕ ТА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

Програмою передбачається фінансування громадських робіт за рахунок коштів бюджету Сновської міської ОТГта/або Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі ФЗДССУ), а також коштів підприємств, організацій та установ, які організовують у себе громадські роботи або виступають у якості спонсорів таких робіт.

У разі залучення зареєстрованих безробітних до громадських робіт фінансування організації таких робіт здійснюється  пропорційно, а саме:

№ з/п Пункти переліку видів громадських робіт, які мають економічну, соціальну та екологічну користь і відповідають потребам Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік Пропорція фінансування громадських робіт за рахунок коштів бюджету Сновської міської ОТГта Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, %
1 2 ФЗДССУ 20
Міський бюджет 80
2 18 ФЗДССУ 60
Міський бюджет 40
3 1,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,

13,14,15,16,17,19,20

ФЗДССУ 50
Міський бюджет 50

В окремих випадках, таких як  епідемія, після епідемічний час, тощо фінансування організації громадських робіт може здійснюватись за рахуноккоштів бюджету Сновської міської ОТГу розмірі 100 відсотків.

Для проведення громадських робіт виділяється 250 000 грн. з бюджету Сновської міської ОТГта 150 000грн. ФЗДССУ для оплати праці безробітних громадян, в тому числі:

№ з/п Найменування роботодавця Джерела фінансування Обсяг фінансування, грн.
1 КП «Сновська ЖЕД» ФЗДССУ 30 000
міський бюджет 120 000
2 Сновська міська рада ФЗДССУ 120 000
міський бюджет 130 000

 

Оплата праці залучених до робіт осіб здійснюється за фактично виконану роботу в розмірі, що не може бути меншим, ніж мінімальний розмір заробітної плати, та відповідно до положень договорів (угод).

Необхідні матеріально-технічні ресурси, витратні матеріали, що використовуються в ході проведення громадських робіт, забезпечують замовники робіт відповідно до визначених обсягів.

 

Заступник міського голови                                                              С.СИЛЕНОК