» » Про внесення змін до Програми  підтримки  та розвитку вторинної  медичної допомоги у Сновському районі на період 2020 -2022 роки

Про внесення змін до Програми  підтримки  та розвитку вторинної  медичної допомоги у Сновському районі на період 2020 -2022 роки

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 П’ятдесят перша сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

29 вересня 2020 року                     м. Сновськ                                       № ­­2-51/VII

Про внесення змін до Програми  підтримки  та розвитку вторинної  медичної допомоги у Сновському районі на період 2020 -2022 роки

З метою матеріальної підтримки медичних працівників, які безпосередньо працюють з пацієнтами з підозрою та хворими на COVID-19, дотримання вимог інфекційного контролю в відділеннях КНП «Сновська ЦРЛ»; розглянувши звернення генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ» М.Куценка; відповідно до вимог Бюджетного кодексу України; керуючись п. 22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;  за рекомендаціями постійних комісій міської ради:  з питань  планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту міська рада вирішила:

 

  1. Внести зміни до Програми підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги у Сновському районі на період 2020-2022 роки, затвердженої рішенням Сновської міської ради (46 сесія 7 скликання) від 27 березня 2020 р. № 1-46/VІІ (зі змінами), а саме:
    • Додаток 2 до Програми «Заходи Програми підтримки  та розвитку вторинної медичної допомоги у Сновському районі на період 2020-2022 роки» доповнити пунктом 10 «Преміювання та заохочення медичних працівників, які безпосередньо працюють з пацієнтами з підозрою та хворими на COVID-19 (інфекційне, неврологічне (перепрофільоване), приймально-діагностичне відділення)» (додається).
    • Збільшити фінансування зі 150 тис. грн. до 500 тис. грн. пункту 9 «Придбання засобів індивідуального захисту медичним працівникам, які надають медичну допомогу хворим з підозрою на COVID-19 в умовах поширення коронавірусної хвороби. Обстеження медпрацівників методом ІФА» додатку 2 до Програми «Заходи Програми підтримки  та розвитку вторинної медичної допомоги у Сновському районі на період 2020-2022 роки» (додається).
    • Враховуючи зміни, зазначені в п.п. 1.1, 1.2 даного рішення збільшити загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, шляхом внесення відповідних змін до додатку 1 Програми, п. 7 паспорта Програми.

 

  1. При формуванні бюджету Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки та внесенні змін до нього передбачити фінансування видатків на виконання заходів Програми в межах реальних фінансових можливостей бюджету.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ» М.Куценка та на постійну  комісію міської ради з  питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту (голова Т.Клименко).

 

 

Міський голова                                                                            О. МЕДВЕДЬОВ