» » Про внесення змін до рішень Сновської міської ради

Про внесення змін до рішень Сновської міської ради

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ятдесят друга сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

20 жовтня 2020 року                         м.Сновськ                                         №20-52/VII

  

Про внесення змін до рішень Сновської міської ради

 

Розглянувши заяви громадян та виявивши допущені технічні помилки в деяких рішеннях Сновської міської ради, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст. 12  Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а: 

  1. Внести зміни до рішення 44 сесії 7 скликання Сновської міської ради від 30 січня 2020 року №12-44/VII «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам», а саме виключити з рішення п.2 підпункт 2.67.
  2. Внести зміни до рішення 46 сесії 7 скликання Сновської міської ради від 27 березня 2020 року №22-46/VII «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам», а саме виключити з рішення п.2 підпункт 2.71.
  3. Внести зміни до рішення 50 сесії 7 скликання Сновської міської ради від 28 серпня 2020 року №25-50/VII «Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам», а саме виключити з рішення п.1 підпункт 1.72.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Пискун).

 

  

Міський голова                                                           О.МЕДВЕДЬОВ