» » Про внесення змін до рішень Сновської міської ради

Про внесення змін до рішень Сновської міської ради

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Перша сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

10 грудня 2020 року                            м.Сновськ                                         №56-1/VIII

  

Про внесення змін до рішень Сновської міської ради

 

Розглянувши заяви громадян щодо внесення змін в деякі рішення Сновської міської ради, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст. 12  Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Внести зміни до рішення 52 сесії 7 скликання Сновської міської ради від 20 жовтня 2020 року №9-52/VII «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам», а саме в підпункті 2.20 п.2 прізвище «Кислусі» замінити на «Сідько».

 

  1. Внести зміни до рішення 49 сесії 7 скликання Сновської міської ради від 28 липня 2020 року №20-49/VII «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам», а саме в підпункті 3.8 п.3 слова «строком на 10 років» замінити на «строком на 49 років».

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

 

Міський голова                                                                    О.МЕДВЕДЬОВ