» » Про внесення змін до рішень Сновської міської ради

Про внесення змін до рішень Сновської міської ради

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок восьма сесія сьомого скликання

 РІШЕННЯ

23 червня 2020 року                           м.Сновськ                                         №37-48/VII

  

Про внесення змін до рішень Сновської міської ради

 

Розглянувши заяви громадян та виявивши допущені технічні помилки в деяких рішеннях Сновської міської ради, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст. 12  Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Внести зміни до рішення 46 сесії 7 скликання Сновської міської ради від 27 березня 2020 року №38-46/VII «Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам», а саме виключити з рішення п.2 та відповідно підпункти 2.1 та 2.2.

 

  1. Внести зміни до рішення 46 сесії 7 скликання Сновської міської ради від 27 березня 2020 року №22-46/VII «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам», а саме виключити з рішення п.2 підпункт 2.11 та доповнити пунктом 3 «Надати дозвіл на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність для індивідуального садівництва (01.05) громадянам:
    • Прокопишин Ользі Іванівні орієнтовною площею 0,1200 га в межах населеного пункту с.Хотуничі».

 

  1. Внести зміни до рішення 47 сесії 7 скликання Сновської міської ради від 15 травня 2020 року №28-47/VII «Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам», а саме виключити з рішення п.3.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Пискун).

 

 

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ