» » Про внесення змін до рішення 2 сесії міської ради 7 скликання від 10.02.2017 № 22-2/VІІІ «Про закріплення депутатів міської ради за виборчими округами»

Про внесення змін до рішення 2 сесії міської ради 7 скликання від 10.02.2017 № 22-2/VІІІ «Про закріплення депутатів міської ради за виборчими округами»

-> сесія | 0

 

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Тридцять дев’ята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

30 вересня 2019 року                   м. Сновськ                                   № ­­­11-39/VII

 

Про внесення змін до рішення 2 сесії міської ради 7 скликання від 10.02.2017 № 22-2/VІІІ «Про закріплення депутатів міської ради за виборчими округами»

 

З метою забезпечення рівних умов і можливостей щодо спілкування виборців з депутатами міської ради, враховуючи звернення депутатів міської ради,  керуючись частиною 2 ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

міська рада вирішила:

  1. Внести зміни до рішення 2 сесії міської ради 7 скликання від 10.02.2017 № 22-2/VІІІ «Про закріплення депутатів міської ради за виборчими округами», а саме:
  • закріпити депутата Рибальченка Л.І. за виборчим округом:

м. Сновськ, вул.: Банкова, Гоголя, Гомельська, Жореса, Залізнична, 1-го Травня, Козацька, Котляревського, Миру, Натана Рахліна, Незалежності, Некрасова, Неретіна, Пушкіна, Свято-Троїцька;

пров.: Гомельський, Жовтневий, 1-го Травня, Луговий, Миру, Незалежності, Некрасова, Неретіна, О. Матросова, Свято-Троїцький, Тупіковий.

  • закріпити депутата Компанець О.І. за виборчим округом:

с.: Іванівка, Глибокий Ріг, Софіївка.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Самойлову Н.В. та на постійну комісію міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики (голова комісії Скідан С.С.)

 

 

Міський голова                                                                            О.МЕДВЕДЬОВ

Leave a Reply