» » Про внесення змін до рішення 50 сесії міської ради 7 скликання від 28 серпня 2020 року № 15-50/VІІ «Про передачу КНП «Сновська ЦРЛ» цифрового рентгенапарату»

Про внесення змін до рішення 50 сесії міської ради 7 скликання від 28 серпня 2020 року № 15-50/VІІ «Про передачу КНП «Сновська ЦРЛ» цифрового рентгенапарату»

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шоста сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

23 квітня 2021 року                       м. Сновськ                                     № ­­­13-6/VIІI

 

Про внесення змін до рішення 50 сесії міської ради 7 скликання від 28 серпня 2020 року № 15-50/VІІ «Про передачу КНП «Сновська ЦРЛ» цифрового рентгенапарату»

 З метою вирішення питання введення в експлуатацію та роботи рентгенапарату в КНП «Сновська ЦРЛ»; керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку

міська рада вирішила:

 

  1. Внести зміни до рішення 50 сесії міської ради 7 скликання від 28 серпня 2020 року № 15-50/VІІ «Про передачу КНП «Сновська ЦРЛ» цифрового рентгенапарату», а саме: пункт 1 рішення викласти в новій редакції:

«1. Закріпити за комунальним некомерційним підприємством «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради рентгенівську діагностичну систему New Oriental 1000 CE укомплектовану аксесуарами з правом постійного користування та постановкою на баланс».

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ» М.Куценка та на постійну  комісію міської ради з  питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

Міський голова                                                              Олександр МЕДВЕДЬОВ