» » Про внесення змін до рішення міської ради від 23.06.2020 № 13-48/VІІ «Про уточнення назви вулиці в с. Великий Щимель Сновського району»

Про внесення змін до рішення міської ради від 23.06.2020 № 13-48/VІІ «Про уточнення назви вулиці в с. Великий Щимель Сновського району»

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок дев’ята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

28 липня 2020 року                        м. Сновськ                                     № 13-49/VII

 

Про внесення змін до рішення міської ради від 23.06.2020 № 13-48/VІІ «Про уточнення назви вулиці в с. Великий Щимель Сновського району»

 

З метою упорядкування та врегулювання питання щодо назв вулиць у словнику Державного реєстру речових прав на нерухоме майно по с. Великий Щимель Сновського району Чернігівської області; розглянувши листа Чернігівської філії Державного підприємства «Національні інформаційні системи»; керуючись п.41 ч.1 ст.26 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

міська рада вирішила:

 

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 23.06.2020 № 13-48/VІІ «Про уточнення назви вулиці в с. Великий Щимель Сновського району», а саме викласти п. 1 рішення в наступній редакції:

«1. Внести зміни до назви  вулиці «Чубарева», що в с. Великий Щимель Сновського району Чернігівської області, уточнивши назву відповідної  вулиці, як «Чубарова»».

 

  1. Юридичному відділу міської ради дане рішення направити до Чернігівської філії Державного підприємства «Національні інформаційні системи».

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника юридичного відділу В.Уманського та на постійну комісію міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики (голова С.Скідан).

 

 

Міський голова                                                                  О. МЕДВЕДЬОВ