» » Про внесення змін до рішення сесії  міської ради від 18.02.2020р. № 5-45/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”

Про внесення змін до рішення сесії  міської ради від 18.02.2020р. № 5-45/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок сьома сесія сьомого скликання

 РІШЕННЯ 

15 травня 2020 року                 м. Сновськ                                  № 7-47/VII

 

Про внесення змін до рішення сесії  міської ради від 18.02.2020р. № 5-45/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

 

У зв’язку  з виробничою необхідністю по коригуванню назви проєкту та залученню коштів бюджету Сновської міської об’єднаної територіальної громади (далі – міської ОТГ) для виконання робіт по об’єктам, фінансування яких здійснюється за  рахунок залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився станом на 01 січня 2020 року; керуючись п. 23 ч.1 ст. 26, ст.61 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.15,23,72,78,105 Бюджетного Кодексу України; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

міська рада вирішила:

  1. Внести зміни до рішення сесії міської ради від 18.02.2020р. №5-45/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій” (зі змінами), а саме:

1.1. Доповнити пункт 2 рішення абзацем 2 такого змісту:

«З метою завершення запланованих робіт по об’єкту з відкоригованою назвою ,,Капітальний ремонт будівлі РЦДЮТ м.Сновськ, вул. Пушкіна” виділити кошти із бюджету міської ОТГ в сумі 37000 грн. за рахунок зменшення видатків загального фонду бюджету по КПКВК 0611090 ,,Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми” КЕКВ 2210 на суму 37000 грн. та збільшення коштів переданих із загального до спеціального фонду бюджету на суму 37000 грн.».

Відповідно, абзац 2 рішення від 18.02.2020р. №5-45/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій” вважати абзацем 3.

1.2. Враховуючи зміни, зазначені в п.1.1. даного рішення затвердити перелік об’єктів та заходів, що фінансуються у 2020 році за рахунок залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився станом на 1 січня 2020 року, та коштів бюджету міської ОТГ, в новій редакції згідно із додатком.

 

  1. Фінансовому відділу Сновської міської ради внести відповідні зміни до показників бюджету міської ОТГ на 2020 рік.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови І.Орду та на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова О.Кирилюк).

 

Міський голова                                                                           О.МЕДВЕДЬОВ