» » Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 28.02.2019 року  (32 сесія 7 скликання)  № 50-32/VII «Про визначення переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами» (зі змінами)

Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 28.02.2019 року  (32 сесія 7 скликання)  № 50-32/VII «Про визначення переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами» (зі змінами)

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Друга сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

24 грудня 2020 року                        м.Сновськ                                         42-2/VIII

 

Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 28.02.2019 року  (32 сесія 7 скликання)  № 50-32/VII «Про визначення переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами» (зі змінами)

 

З метою поповнення міського бюджету, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 127, 128 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Внести зміни до рішення Сновської міської ради від 28.02.2019 року (32 сесія 7 скликання) №50-32/VII «Про визначення переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами»:

– у додатку до рішення «Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами» доповнити пунктам 47.

  1. Сновській міській раді надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, зазначених у додатку до цього рішення.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

Міський голова                                                                           О.МЕДВЕДЬОВ

 

 

Додаток

до рішення 2 сесії 8 скликання Сновської міської ради

від 24 грудня 2020 року №42-2/VIІI

“Про визначення переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення

для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами”

 

Перелік

земельних ділянок сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами

 

№ п/п Адреса земельної ділянки орієнтовна площа земельної ділянки, га цільове призначення земельної ділянки
47 в межах населеного пункту с.Кучинівка

 

 

0,5000

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01)

 

 

 

Начальник відділу земельних відносин

та агропромислового розвитку                                                            В.НЕДВІГА