» » Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 29.11.2018 року № 22-29/VII «Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах»

Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 29.11.2018 року № 22-29/VII «Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах»

-> сесія | 0

 УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Четверта сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

25 лютого 2021 року                     м. Сновськ                                  № ­­­18-4/VІII  

  

Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 29.11.2018 року № 22-29/VII «Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах»

 

В зв’язку зі зміною особового складу депутатів Сновської міської ради восьмого скликання та кадровими змінами штату Сновської міської ради; з метою прозорого механізму визначення суб’єктів – виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів; керуючись ст. 12  Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Внести зміни до рішення 29 сесії 7 скликання Сновської міської ради від 29 листопада 2018 року № 22-29/VII «Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах», а саме: затвердити додаток 1 в новій редакції.

 

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

  

Секретар міської ради                                                  Н.САМОЙЛОВА

 

 

                          

 

                              Додаток 1

до рішення «Про утворення конкурсної комісії щодо відбору

виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель

та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах»

 

                                                                        

                                                                       ЗАТВЕРДЖЕНО                  

Рішення  Сновської міської ради

(29 сесія 7 скликання)

                                                                                      від 29 листопада 2018 р.  № 22-29/VІІ

                                                                             (в редакції від 25 лютого 2021 р. № 18-4/VІІІ)

 

 

 

С К Л А Д

конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою,  оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

 

Голова: Мірошниченко Павло Леонідович – перший заступник міського голови.

Секретар: Никитенко Вікторія Вікторівна – головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Сновської міської ради.

Члени комісії:

Кононенко Алла Олександрівна – головний спеціаліст відділу юридичної, аналітичної роботи та з питань праці Сновської міської ради;

Невмовенко Володимир Іванович – депутат міської ради, голова постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи;

Недвіга Валентина Володимирівна – начальник відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Сновської міської ради;

Ященко Ольга Володимирівна – провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та транспорту Сновської міської ради.

 

Залучати за згодою:

Кравець Наталія Станіславівна – начальник відділу Держгеокадастру у Сновському районі міжрайонного управління у Корюківському та Сновському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

 

 

 

Секретар міської ради                                                      Н.САМОЙЛОВА