» » Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 80 «Про затвердження визначених місць для виїзної торгівлі на території Сновської міської ради» від 08.08.2020 р.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 80 «Про затвердження визначених місць для виїзної торгівлі на території Сновської міської ради» від 08.08.2020 р.

Україна 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

05 лютого 2020 року                     м.Сновськ                                              №29

 

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 80 «Про затвердження визначених місць для виїзної торгівлі на території Сновської міської ради» від 08.08.2020 р.

 

Керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Правилами благоустрою населених пунктів Сновської міської територіально громади, затверджених Сновської міської  ради від 28.02.2019 року №36-32/VII, з метою дотримання єдиного підходу визначення місць  розміщення виїзної торгівлі, виконавчий комітет міської ради  в и р і ш и в :

 

  1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Сновської міської ради       № 80  «Про затвердження визначених місць  для виїзної торгівлі на території

Сновської міської ради» від 08.08.2020 р., а саме додавши пункт 22 до додатку 1 цього рішення:

 

  • с. Іванівка – вул.Зелена, 12 (біля магазину).

 

  1. Всі інші пункти вищезазначеного рішення залишити без змін.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Кравця Р.В. та на старосту Тихоновицького старостинського округу Бондаренко А.М.

 

 

 

Міський голова                                                                          О.МЕДВЕДЬОВ