» » » Про внесення змін до розпоряджень міського голови від 11 березня 2020 року № 34 та від 17 березня 2020 року №38

Про внесення змін до розпоряджень міського голови від 11 березня 2020 року № 34 та від 17 березня 2020 року №38

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 26 березня 2020 року                        м. Сновськ                                           49 

 

Про внесення змін до розпоряджень міського голови від 11 березня 2020 року № 34 та від 17 березня 2020 року №38

Відповідно до положень ст. 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19», зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р., з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19:

  1. Внести зміни до пп. 1.1. п. 1 розпорядження міського голови від 11 березня 2020 року № 34 «Про запобігання поширенню на території Сновськї ОТГ коронавірусу COVID-19» виклавши в новій редакції:
    • Продовжити карантин на території Сновської об’єднаної територіальної громади до 24 квітня 2020 р., заборонивши відвідування закладів освіти її здобувачам.
  1. Внести зміни до пп. 2) п. 1. та пп. 3) п.1 розпорядження міського голови від 17 березня 2020 р. № 38 «Про заходи спрямовані на запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Сновської ОТГ», виклавши їх в новій редакції відповідно:

2)  до 24 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

– торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

– провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

– торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

3)   до 24 квітня 2020 р.:

регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, крім перевезення:

– легковими автомобілями;

– службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

  1. Суб’єктам господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності режиму роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торговельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менш як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.
  2. Відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради, оприлюднити текст розпорядження на офіційному сайті Сновської міської ради та у засобах масової інформації міста.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Орду І.Г.

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ