» » » Про внесення змін до розпорядження  № 116 від 16.08.2018р. «Про внесення змін до складу тендерного комітету Сновської міської ради»

Про внесення змін до розпорядження  № 116 від 16.08.2018р. «Про внесення змін до складу тендерного комітету Сновської міської ради»

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

             Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 01 лютого  2021 року                       м. Сновськ                                             № 15

 

Про внесення змін до розпорядження  № 116 від 16.08.2018р. «Про внесення змін до складу тендерного комітету Сновської міської ради»

З метою організації та проведення прозорості процедур закупівель товарів, робіт та послуг, керуючись ч.2. ст..19 Конституції України, ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..11 Закону України «Про публічні закупівлі», враховуючи Примірне положення  про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб), затверджене наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.03.2016 № 557 та у зв’язку з кадровими змінами: 

1. Внести зміни до розпорядження №116 від 16.08.2018р. «Про внесення змін до складу тендерного комітету Сновської міської ради» щодо складу тендерного комітету для організації та здійснення процедур закупівлі товарів і надання послуг за держані кошти по Сновській міській раді:

– виключити секретаря тендерного  комітету Шило Тетяну Михайлівну – у зв’язку зі звільненням її з посади провідного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту Сновської міської ради;

– ввести до складу тендерного комітету

– Кислицю Олену Володимирівну – головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту Сновської міської ради;

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

4. Дане розпорядження затвердити на сесії  міської ради.

 

Міський голова                                                                           О.МЕДВЕДЬОВ