» » » Про внесення змін до розпорядження  № 15 від 01.02.2021р. «Про внесення змін до складу тендерного комітету Сновської міської ради»

Про внесення змін до розпорядження  № 15 від 01.02.2021р. «Про внесення змін до складу тендерного комітету Сновської міської ради»

 

 

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 14 квітня  2021 року                       м. Сновськ                                             №  74

 

Про внесення змін до розпорядження  № 15 від 01.02.2021р. «Про внесення змін до складу тендерного комітету Сновської міської ради»

 

З метою організації та проведення прозорості процедур закупівель товарів, робіт та послуг, керуючись ч.2. ст.19 Конституції України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.11 Закону України «Про публічні закупівлі», враховуючи Примірне положення  про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб), затверджене наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.03.2016 № 557 та у зв’язку з кадровими змінами, з о б о в’ я з у ю: 

1. Внести зміни до розпорядження №15 від 01.02.2021р. «Про внесення змін до складу тендерного комітету Сновської міської ради» щодо складу тендерного комітету для організації та здійснення процедур закупівлі товарів і надання послуг за державні кошти по Сновській міській раді, а саме:

– виключити Кислицю Олену Володимирівну – у зв’язку зі звільненням її з посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту Сновської міської ради;

– ввести до складу тендерного комітету  Шило Тетяну Михайлівну – завідувача сектору з публічних закупівель  відділу бухгалтерського обліку та звітності Сновської міської ради;

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

4. Дане розпорядження затвердити на сесії  міської ради.

 

 

Секретар міської ради                                                 Наталія САМОЙЛОВА