» » »  Про внесення змін до розпорядження міського голови №34 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території Сновськї ОТГ коронавірусу COVID-19»

 Про внесення змін до розпорядження міського голови №34 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території Сновськї ОТГ коронавірусу COVID-19»

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 30 березня 2020 року                        м. Сновськ                                           53

 Про внесення змін до розпорядження міського голови №34 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території Сновськї ОТГ коронавірусу COVID-19»

 Відповідно до положень ст. 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19», зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2020 року № 241 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211»з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р., з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19:

  1. Доповнити розпорядження підпунктами 2.3 та 2.4 такого змісту:

2.3. Установити, що особи, які мали контакт з хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2,  або хворіють на зазначену хворобу та не потребують госпіталізації, є особами, що потребують самоізоляції.

Лікуючий лікар хворого на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, самостійно визначає строк самоізоляції хворого та осіб, які потребують самоізоляції внаслідок контакту з хворим, на підставі галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

Особи, які потребують самоізоляції, зобов’язані утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають, відвідування громадських місць. Дозволяється відвідування у невідкладних випадках місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, виробами медичного призначення та закладів охорони здоров’я за умови використання засобів індивідуального захисту та дотримання відстані не менш як 1,5 метра.

2.4. Особи, що відвідували країни/регіони із місцевою передачею вірусу в громаді (крім водіїв та обслуговуючого персоналу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з особою, хворою на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2), вважаються такими, що мали контакт з хворим на зазначену хворобу, і підлягають обов’язковій обсервації (ізоляції) протягом 14 днів після перетину державного кордону у спеціалізованих закладах, які визначаються Київською міською, обласними державними адміністраціями.

  1. Відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради, оприлюднити текст розпорядження на офіційному сайті Сновської міської ради та у засобах масової інформації міста.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Орду І.Г.

 

Міський голова                                                                                     О.МЕДВЕДЬОВ