» » » Про внесення змін до розпорядження міського голови від 05.01.2021 року №4 «Про ведення табелю обліку використання робочого часу»

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 05.01.2021 року №4 «Про ведення табелю обліку використання робочого часу»

У К Р А Ї Н А

 СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

  07 травня 2021 року                         м. Сновськ                                                  №91

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 05.01.2021 року №4 «Про ведення табелю обліку використання робочого часу»

Відповідно до ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу законів про працю України, наказу Державного комітету статистики України від 5 грудня 2008 року №489 «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці» та в зв’язку з кадровими змінами:

  1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 05.01.2021 року №4 «Про ведення табелю обліку використання робочого часу», а саме:

1.1. Пункт 3 розпорядження викласти в наступній редакції:

  1. Призначити відповідального за ведення табелю обліку використання робочого часу в міській раді, головного спеціаліста з кадрових питань відділу кадрової та архівної роботи ЗИКОВУ Наталію Миколаївну.

1.2. Інші пункти розпорядження залишити без змін.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Кравця Р.В.

 

 

Секретар міської ради                                                           Наталія САМОЙЛОВА