» » » Про внесення змін до розпорядження «Про створення комісії для  обстеження об’єктів, пошкоджених  внаслідок збройної агресії  Російської Федерації»  № 65 від 17.05.2022 року

Про внесення змін до розпорядження «Про створення комісії для  обстеження об’єктів, пошкоджених  внаслідок збройної агресії  Російської Федерації»  № 65 від 17.05.2022 року

У К Р А Ї Н А

 СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

18 серпня 2022 року                    м. Сновськ                                            132

 

Про внесення змін до розпорядження «Про створення комісії для  обстеження об’єктів, пошкоджених  внаслідок збройної агресії  Російської Федерації»  № 65 від 17.05.2022 року

 

Відповідно до п.8-1 постанови КМУ від 19 квітня 2022 р. № 473 (зі змінами), постанови КМУ від 14.06.2022 р.  № 700, протоколу  № 4 засідання Чернігівського  обласного координаційного штабу з відбудови  населених пунктів та території Чернігівської області від 28 червня 2022 року,                      з о б о в ’ я з у ю :

 

  1. Внести зміни до складу комісії для проведення обстеження пошкоджених об’єктів на території Сновської ТГ, виклавши в новій редакції, а саме:

Голова комісії – Мірошниченко Павло Леонідович, перший  заступник міського голови.

         Заступник голови комісії – Єфименко Марія В’ячеславівна, завідувач сектору з питань праці та надзвичайних ситуацій міської ради.

         Секретар комісії – Ященко Ольга Володимирівна, головний спеціаліст з питань архітектури та містобудування відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту міської ради.

Члени комісії:

Гладченко Вікторія Михайлівна, головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту міської ради.

Терещенко Лілія Олександрівна, начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» міської ради.

Уманський Владислав Володимирович, начальник відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради.

Нечипорук Ірина Євгенівна, начальник  групи централізованого господарського забезпечення Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради  (за освітою  інженер – будівельник).

 

  1. Інші пукти розпорядження залишити без змін.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Карпенка В.М.

 

 

        

Міський голова                                                         Олександр МЕДВЕДЬОВ