» » Про внесення змін до складу робочої групи з місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади

Про внесення змін до складу робочої групи з місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьома сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

27 травня 2021 року                       м. Сновськ                                   № 9-7/VIІI

 Про внесення змін до складу робочої групи з місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади

 На підставі рішення робочої групи з місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади від 17 травня 2021 року; з метою забезпечення місцевого економічного розвитку громади та реалізації відповідного компоненту Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE); керуючись ст. ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

міська  рада вирішила:

 

  1. Включити до складу Робочої групи з місцевого економічного розвитку у Сновській міській територіальній громаді Закружного Олександра – фізичну особу-підприємця.

 

  1. Відповідно до п. 1 даного рішення внести зміни до додатку 2 рішення 5 сесії Сновської міської ради 8 скликання від 26 березня 2021 року № 1-5/VІІІ «Про затвердження Положення про Робочу групу з місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади».

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови П.Мірошниченка та на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова Г. Гукун).

 

Міський голова                                                                 Олександр МЕДВЕДЬОВ