» » » Про внесення змін до загального фонду бюджету

Про внесення змін до загального фонду бюджету

УКРАЇНА

СНОВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 28 жовтня  2022 року                    м.Сновськ                                 № 181  

Про внесення змін до загального фонду бюджету

 На виконання розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації від 25.10.2022 року №391 «Про розподіл субвенції», керуючись п.11 рішення Сновської міської ради від 23.12.2021 року №15-13/VIII «Про бюджет Сновської міської  територіальної громади на 2022 рік» (код бюджету 25510000000), за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку,    для внесення  змін до показників загального фонду бюджету Сновської міської територіальної громади (далі – міської ТГ), зобов’язую:

 

  1. Збільшити дохідну частину загального фонду бюджету міської ТГ за КДБ 41058800 «Субвенція з місцевого бюджету на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 6965600 грн.
  2. Визначити головним розпорядником коштів по «Субвенції з місцевого бюджету на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» Сновську міську раду.
  3. Збільшити асигнування загального фонду бюджету міської ТГ по міській раді за КПКВК 0113242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 6965600 грн. для здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, зокрема на: придбання, у період дії воєнного стану, деревини паливної для безоплатної видачі населенню територій, прилеглих до зони проведення воєнних (бойових) дій, а також на компенсацію витрат, пов’язаних з доставкою деревини паливної населенню.
  4. 4. Фінансовий відділ Сновської міської ради внести відповідні зміни до показників бюджету міської ТГ на 2022 рік з подальшим затвердженням на сесії Сновської міської ради.
  5. 5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                           Олександр МЕДВЕДЬОВ