» » Про внесення змін та скасування деяких рішень Сновської міської ради  

Про внесення змін та скасування деяких рішень Сновської міської ради  

-> сесія | 0

 УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Четверта сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

 

25 лютого 2021 року                            м.Сновськ                                         №24-4/VIII    

  

Про внесення змін та скасування деяких рішень Сновської міської ради  

 

Розглянувши заяви громадян щодо внесення змін в деякі рішення Сновської міської ради, та Акт перевірки дотримання вимог земельного законодавства за об’єктом – земельною ділянкою проведеною ГУ Держгеокадастру у Чернігівській області за №28-ДК/36/АП/09/01/-21 від 02.02.2021 року, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст. 12  Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а: 

  1. Внести зміни до рішення 50 сесії 7 скликання Сновської міської ради від 28 серпня 2020 року №26-50/VII «Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду Сенченку М.І. та Артем’єву О.М.», а саме слова «Сенченку Миколі Івановичу (ідентифікаційний номер) (1/2 частина)» замінити на «Жигульській Людмилі Миколаївні (ідентифікаційний номер) (1/4 частина) та Колпаковій Олені Миколаївні (ідентифікаційний номер) (1/4 частина)».
  2. Внести зміни до рішення 3 сесії 8 скликання Сновської міської ради від 28 січня 2021 року №30-3/VІII «Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам», а саме виключити підпункт 1.2 з пункту 1.
  3. Внести зміни до рішення 1 сесії 8 скликання Сновської міської ради від 10 грудня 2020 року №33-1/VIІI «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)», а саме в Додатку 1 до рішення пункту 12 слова «КСП «Михайлівське» №95(рілля) №1020 (сіножаті)» замінити на «КСП «Михайлівське» №96(рілля) №1021 (сіножаті)».
  4. Скасувати рішення 1 сесії 8 скликання Сновської міської ради від 10 грудня 2020 року №53-1/VIІI «Про надання в оренду земельних ділянок (не витребуваних паїв) ФГ «ЄВА ПЛЮС», як таке, що суперечить вимогам (процедурі надання не витребуваних паїв в оренду) чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Секретар міської ради                                                                     Н.САМОЙЛОВА