» » » Про впровадження електронного  документообігу  у Сновській  міській раді  

Про впровадження електронного  документообігу  у Сновській  міській раді  

У К Р А Ї Н А
   СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА
        Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

15  червня  2020 року                   м. Сновськ                                           № 103

 

Про впровадження електронного  документообігу  у Сновській  міській раді

 

З метою підвищення ефективності і прозорості роботи Сновської міської ради та її виконавчих органів, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 №55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 №649-р «Про схвалення Концепції розвитку електронного урядування в Україні», здійснення заходів із зменшення обсягу службового листування в Сновській міській раді:

 

  1. З 1 липня 2020 року ввести в дію тестову версію електронного документообігу та в подальшому забезпечити його впровадження.
  2. Максимально спростити рух паперових документів в Сновській міській раді та її підрозділах.
  3. Загальному відділу Сновської міської ради забезпечити поступовий перехід з паперового документообігу на електронний.
  4. Керівникам виконавчих органів міської ради, в підпорядкованих структурних підрозділах, визначити особу, відповідальну за електронний документообіг та забезпечити розгляд електронних документів, їх опрацювання та надання відповіді в найкоротші терміни.
  5. Відділу господарського забезпечення проводити модернізацію та оновлення комп’ютерної техніки для роботи працівників у системі електронного документообігу.
  6. Розпорядження від 11 грудня 2017 року «Про організацію роботи щодо впровадження електронного документообігу у Сновській міській раді вважати таким, що втратило чинність.
  7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого апарату міської ради Кравця Р.В.

 

Міський голова                                                                    О.МЕДВЕДЬОВ