» » » Про встановлення опіки над нерухомим майном дитини-сироти **********

Про встановлення опіки над нерухомим майном дитини-сироти **********

УКРАЇНА

СНОВСЬКА  МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

   14  грудня  2023 року

 

м. Сновськ                       № 237
Про встановлення опіки над нерухомим майном дитини-сироти **********

 

Керуючись статтями 140, 146 Конституції України, підпунктом 4 пункту «б» статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», статтями 55, 72, 74 Цивільного кодексу України, пунктами 57-60 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 (зі змінами та доповненнями), розглянувши подання Служби у справах дітей Управління освіти, сім’ї молоді та спорту Сновської міської ради від 07.12.2023 року № 111, враховуючи розпорядження голови Щорської районної державної адміністрації від 04.09.2012 року № 260 «Про встановлення опіки над малолітньою ************», з метою захисту житлових та майнових прав дитини-сироти,  з о б о в ’ я з у ю :

 

1. Встановити опіку над нерухомим майном малолітньої дитини-сироти ***************************, ********** року народження, яке складається з 9/100 часток у праві власності на житловий будинок з прибудовами, господарськими будівлями та спорудами, що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, ************** **********************. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна *******************.

 

2. Призначити опікуном над нерухомим майном малолітньої дитини-сироти ***************************, ****************** року народження, громадянку *************************, *********** року народження, паспорт ****************, виданий ******************* року Щорським РВ УМВС України в Чернігівській області, яка зареєстрована за адресою: вул. **********************************,  Чернігівської області, фактично проживає: ***********************, **************** Чернігівської області, та є опікуном **************.

 

3. Зобов’язати *************** забезпечити збереження та  утримання у належному стані нерухомого майна дитини-сироти ********************, **************** року народження, до досягнення дитиною повноліття.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Авдієвську Н.В.

 

 

Міський голова                                                                        Олександр МЕДВЕДЬОВ