» » » Про встановлення спеціального режиму світломаскування

Про встановлення спеціального режиму світломаскування

УКРАЇНА 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

 

 01 вересня        2022 року                   м. Сновськ                                         №  142 

 

Про встановлення спеціального режиму світломаскування

 

З метою підвищення безпеки та правопорядку в населених пунктах Сновської  міської територіальної громади Корюківського району Чернігівської області (далі – громада), враховуючи те, що громада знаходиться в районі проведення воєнних (бойових) дій та межує з кордонами російської федерації та республіки білорусь, з сторони яких потенційно може здійснюватися мінометний, артилерійський, ракетний обстріл, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні” (зі змінами) затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ «Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2022 року № 181-р «Питання запровадження та забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану в Україні», керуючись рішенням Ради оборони Чернігівської області (протокол № 11 від 30 серпня 2022 року), з о б о в’ я з у ю :

 

  1. Продовжити з 30 серпня 2022 року на території громади встановлений спеціальний режим світломаскування у темний час доби до прийняття відповідного розпорядження.
  2. Підприємствам, установам, організаціям та населенню громади дотримуватися спеціального режиму світломаскування у темний час доби.
  3. Сектору поліцейської діяльності № 1 (м.Сновськ) Корюківського районного відділу поліції Чернігівської області забезпечити контроль та дотримання на території громади спеціальний режим світломаскування у темний час доби.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський  голова                                                           Олександр МЕДВЕДЬОВ