» » Про встановлення стартової ціни земельної ділянки комунальної власності, що підлягає продажу на земельних торгах та затвердження умов продажу права власності на земельну ділянку 

Про встановлення стартової ціни земельної ділянки комунальної власності, що підлягає продажу на земельних торгах та затвердження умов продажу права власності на земельну ділянку 

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьма сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

06 липня 2021 року                       м.Сновськ                                        39-8/VIII

Про встановлення стартової ціни земельної ділянки комунальної власності, що підлягає продажу на земельних торгах та затвердження умов продажу права власності на земельну ділянку 

З метою сприяння соціально – економічному розвитку Сновської територіальної громади, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись статтями 12, 82, 127, 134-139 Земельного кодексу України, Законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державний земельний кадастр», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада в и р і ш и л а: 

1.Погодити звіт про експертну грошову оцінку вільної від забудови земельної ділянки несільськогосподарського призначення, розташованої за адресою: м. Сновськ, вул.Юрія Костюченка, 101, площею 1,9486 га (кадастровий номер 7425810100:03:014:0064), для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної  та іншої промисловості (11.02), яка пропонується до продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону, виготовлений ПП «Десна-Експерт», на замовлення ДП «Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Згідно з висновком оцінювача, експертна грошова оцінка земельної ділянки станом на «24» травня 2021року становить 682 010 грн.00коп. шістсот вісімдесят дві тисячі десять грн.00коп), без ПДВ.

 1. Затвердити умови проведення земельних торгів у формі аукціону щодо продажу права власності вільної від забудови земельної ділянки згідно з додатком (додається).
 1. Встановити гарантійний внесок:

– в розмірі 5 відсотків від стартової ціни продажу земельних ділянок, який сплачується учасниками торгів на рахунок виконавця торгів.

 1. Встановити крок земельних торгів:

– з продажу права власності земельної ділянки в розмірі 5 відсотків від стартової ціни продажу земельної ділянки.

 1. Продати у власність вільну від забудови земельну ділянку на земельних торгах у формі аукціону.
 2. Зарахувати до купівельної ціни гарантійні внески, сплачені переможцем.
 3. Договір купівлі-продажу земельної ділянки між організатором земельних торгів і переможцем торгів укладається безпосередньо в день проведення торгів, крім випадків передбачених частиною 29 ст.137 Земельного кодексу України.
 4. Сума витрат здійснених організатором на підготовку лоту, організацію та проведення земельних торгів підлягають сплаті переможцем не пізніше 3 (трьох) банківських днів з дня укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки.
 5. 9. Витрати по укладанню договору купівлі-продажу земельної ділянки покладаються на переможця торгів.
 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

 

 

Міський голова                                                          Олександр МЕДВЕДЬОВ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  до рішення Сновської міської ради від 06.07.2021 року №39-8/VII

 

Умови проведення земельних торгів у формі аукціону щодо продажу у власність вільної від забудови земельної ділянки в м.Сновськ по вул.Юрія Костюченка, 101

 

 1. Місцезнаходження ділянки: м. Сновськ, вул.Юрія Костюченка, 101
 2. Площа: 1,9486 га.
 3. Кадастровий номер: 7425810100:03:014:0064
 4. Цільове призначення: (Код КВЦПЗ – 02) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
 5. Обов’язкові умови використання земельної ділянки: – дотримання вимог та обмежень, зазначених у висновках погоджувальних організацій, які мають бути враховані при використанні території; – встановлюється право власників (експлуатуючих організацій) мереж на їх обслуговування; – земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням та у відведених межах згідно ст. 88,91 Земельного кодексу України; – дотримання вимог ст.48 Закону України «Про охорону земель» та ст.15 Закону України «Про відходи» та інших вимог природоохоронного законодавства; – дотримання вимог Законів України «Про землеустрій», «Про регулювання містобудівної діяльності».
 6. Стартова ціна лота: 682 010грн.00коп. (шістсот вісімдесят дві тисячі десять грн.00коп.), без ПДВ.
 7. Гарантійний внесок: 34 100 грн. 50 коп. (тридцять чотири тисячі сто грн.,50 коп.).
 8. Розмір реєстраційного внеску визначається виконавцем земельних торгів (ліцитатором) і не може перевищувати 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на дату публікації оголошення про проведення земельних торгів.
 9. Крок земельних торгів встановити на рівні 5% від стартової ціни – 34 100 грн. 50 коп. (тридцять чотири тисячі сто грн.,50 коп.).
 10. Ціну продажу земельної ділянки, право власності на яку набуто на земельних торгах у формі аукціону, переможець сплачує у термін встановлений чинним законодавством.
 11. Сума витрат, здійснених організатором на підготовку лота до продажу, організацію та проведення земельних торгів, підлягає сплаті переможцем не пізніше 3 (трьох) банківських днів з дня укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки.
 12. Використовувати земельну ділянку після укладення договору купівлі-продажу земельної ділянки та державної реєстрації права власності відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Міський голова                                                          Олександр МЕДВЕДЬОВ