» » Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) ПрАТ «Комунальник» м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області

Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) ПрАТ «Комунальник» м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

   КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

27 серпня 2021 року                        м.Сновськ                                             № 104

Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) ПрАТ «Комунальник» м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області

Відповідно до п.п.2, п. «а» ч.1 ст.28, ч.1, 2 ст.52, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 № 690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», Наказів Мінрегіонрозвитку від 05.06.2018 р. № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», та від  12.09.2018 р. № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», з метою приведення тарифів у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, на підставі поданої ПрАТ «Комунальник» заяви від  05.08.2021 року № 2547/08-07 та доданими розрахунками економічно обґрунтованих витрат на виробництво у зв’язку зі зміною вартості складових тарифів на послуги водопостачання та водовідведення (підвищення мінімальної заробітної плати, зростання вартості енергоносіїв, витрат на матеріали та поточний ремонт мереж, зростання загальновиробничих та адміністративних витрат та інших складових витрат), в межах функцій органу місцевого самоврядування, виконавчий комітет міської ради    в и р і ш и в :

  1. Встановити ПрАТ «Комунальник», з урахуванням економічного обгрунтування тарифів і забезпечення стабільної роботи підприємства, тарифи на послуги з централізованого водопостачання в м. Сновськ   (без поділу на групи споживачів) – 28.28 грн. за 1 куб.м (з ПДВ).
  2. Встановити ПрАТ «Комунальник», з урахуванням економічного обгрунтування тарифів і забезпечення стабільної роботи підприємства, тарифи на  послуги з централізованого водовідведення в м. Сновськ (без поділу на групи споживачів) – 52,54 грн. за 1 куб.м (з ПДВ).
  3. Встановити ПрАТ «Комунальник», з урахуванням економічного обгрунтування тарифів і забезпечення стабільної роботи підприємства, тарифи на  поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) в м. Сновськ (без поділу на групи споживачів) – 88.30 грн. за 1 куб.м (з ПДВ).
  4. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради Кравцю Р.В. в термін, що не перевищує п’яти робочих днів з дати прийняття даного рішення, забезпечити оприлюднення його на офіційному сайті Сновської міської ради.
  5. ПрАТ «Комунальник» в термін, що не перевищує 15 днів з дати введення тарифів в дію, повідомити споживачів послуг з посиланням на дане рішення.
  6. Рішення виконавчого комітету Сновської міської ради  Сновського району Чернігвської області: від 25 січня 2019 №2 «Про встановлення скоригованих тарифів на послуги ПрАТ «Комунальник», від 05 липня 2019 року № 79 «Про встановлення скоригованих тарифів на послуги ПрАТ «Комунальник», від 04 вересня 2018 року № 109 «Про встановлення скоригованих тарифів на послуги ПрАТ «Комунальник» визнати такими, що втратили чинність.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Сновського міського голови Силенка С.В.

Міський голова                                                   Олександр МЕДВЕДЬОВ