» » Про встановлення тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами ( захоронення  побутових відходів на полігоні твердих побутових відходів  (урочище «Горбаха)  м. Сновськ та (вивіз побутових відходів від житлових будинків приватного сектору, багатоповерхових житлових будинків та інших споживачів в м.Сновськ)  по КП «Сновська ЖЕД» на 2021 рік»

Про встановлення тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами ( захоронення  побутових відходів на полігоні твердих побутових відходів  (урочище «Горбаха)  м. Сновськ та (вивіз побутових відходів від житлових будинків приватного сектору, багатоповерхових житлових будинків та інших споживачів в м.Сновськ)  по КП «Сновська ЖЕД» на 2021 рік»

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

26 жовтня 2021 року                        м. Сновськ                                        № 135

 

Про встановлення тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами ( захоронення  побутових відходів на полігоні твердих побутових відходів  (урочище «Горбаха)  м. Сновськ та (вивіз побутових відходів від житлових будинків приватного сектору, багатоповерхових житлових будинків та інших споживачів в м.Сновськ)  по КП «Сновська ЖЕД» на 2021 рік»

З метою  встановлення тарифів на  послугу з поводження з побутовими відходами (захоронення  побутових відходів на полігоні твердих побутових відходів  (урочище «Горбаха)  м. Сновськ та (вивіз побутових відходів від житлових будинків приватного сектору, багатоповерхових житлових будинків та інших споживачів в м.Сновськ) по КП «Сновська ЖЕД» на 2021 рік на економічно обґрунтованому рівні, враховуючи вартість пального, матеріальних ресурсів, витрат на оплату праці та інших витрат на підставі розрахунків КП  «Сновська ЖЕД», відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими

відходами затвердженим постановою Кабінету Міністрів України  від 26 липня 2006 року № 1010, керуючись  ст.ст. 18, 28 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради  в и р і ш и в :

 1. Встановити тариф на послугу з поводження з побутовими відходами   (захоронення  побутових відходів на полігоні твердих побутових відходів  (урочище «Горбаха)  м. Сновськ  – 51,18 грн. за 1м3  з урахування ПДВ.
 2. Встановити тариф на послуги з поводження з побутовими відходами (вивіз побутових відходів від житлових будинків приватного сектору, багатоповерхових житлових будинків та інших споживачів в м.Сновськ) по        КП «Сновська ЖЕД» на 2021 рік, а саме:

– житлові будинки приватного сектору  – 252,19 грн. за 1м3  з урахуванням ПДВ,  на 1 чол. в місяць 25,20 грн.;

– багатоповерхові житлові будинки ( за контейнерною схемою) – 159,76 грн. за 1м3 з урахуванням ПДВ, на 1 чол. в місяць 17,30 грн.;

– інші споживачі – 159,76  грн. за 1м3 з урахуванням ПДВ.

  1. Відділу організаційної роботи , інформаційного забезпечення та зв’язку з громадськістю забезпечити оприлюднення рішення на офіційному сайті міської ради в термін, що не перевищує п’яти робочих днів.
  2. КП «Сновська ЖЕД» забезпечити доведення цього рішення до споживачів послуг у встановленому законодавством порядку.
  3. Рішення набирає чинності з 01.11.2021 року.
  4. Рішення виконавчого комітету Сновської міської ради № 151 від 21 грудня 2017 року « Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Силенка С.В.

Міський голова                                                            Олександр МЕДВЕДЬОВ