» » » Про введення в дію печатки без зображення державного герба відділу кадрової та архівної роботи

Про введення в дію печатки без зображення державного герба відділу кадрової та архівної роботи

  

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

22 червня 2021 року                          м. Сновськ                                              132

 

Про введення в дію печатки без зображення державного герба відділу кадрової та архівної роботи

 Відповідно до статей 42, 59  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи постанову Президії Верховної Ради України від 11.05.92 № 2322-ХІІ “Про печатки та вивіски місцевих рад народних депутатів України та їх виконавчих комітетів”, з метою належного обліку, використання і зберігання печаток та штампів:

 1. Ввести в дію з 22 червня 2021 року печатку без зображення Державного герба України з текстом відбитку: «Відділ кадрової та архівної роботи *Україна* Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області» (зразок відбитку наведено у додатку 1).
 2. Відповідальність за збереження і використання печатки без зображення Державного герба України з  текстом відбитку: «Відділ кадрової та архівної роботи *Україна* Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області», покласти на начальника  відділу кадрової та архівної роботи Сухобок Т.С., а в разі її відсутності на головного спеціаліста з кадрових питань відділу кадрової та архівної роботи Зикову Н.М.
 3. Начальнику відділу кадрової та архівної роботи Сухобок Т.С. та головному спеціалісту з кадрових питань відділу кадрової та архівної роботи Зиковій Н.М. печатку, зазначену у п.1 та п.2 цього розпорядження, використовувати для:
 • посвідчення копій документів для формування особових справ працівників міської ради;
 • посвідчення копій документів, що надаються та/або надсилаються;
 • посвідчення розмножених примірників розпорядчих документів;
 • посвідчення інших документів довідкового характеру.
 1. Начальнику відділу кадрової та архівної роботи Сухобок Т.С. вжити заходів щодо виготовлення дублікату печатки без зображення  Державного герба України з  текстом відбитку: «Відділ кадрової та архівної роботи *Україна* Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області» та введення її в дію для забезпечення роботи головного спеціаліста з архівних питань відділу кадрової та архівної роботи Огієнко О.Г.
 2. Припинити використання печатки без зображення Державного герба України з  текстом відбитку: «Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю *Україна* Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області».
 3. Створити комісію зі знищення печатки без зображення Державного герба України з  текстом відбитку: «Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськісю *Україна* Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області»  (надалі – комісія) та затвердити її склад згідно з додатком 2.
 4. Комісії провести процедуру знищення печатки без зображення Державного герба України з  текстом відбитку: «Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю *Україна* Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області», скласти відповідний акт та подати мені його на затвердження.
 5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Кравця Р.В.

 

Міський голова                                                                  Олександр МЕДВЕДЬОВ

 

 

Додаток 1 до розпорядження міського голови

від 22.06.2021р. №132

 

  

Відбиток печатки без зображення Державного герба України з текстом відбитку: «Відділ кадрової та архівної роботи  *Україна* Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області», яка вводяться в дію з 22.06.2021 року

 

Начальний відділу

кадрової та архівної роботи                                          Тетяна СУХОБОК

 

 

 

 

Додаток 2 до розпорядження міського голови

від 22.06.2021р. №132

 

Склад комісії зі знищення  печатки без зображення  Державного герба України з  текстом відбитку: «Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю *Україна* Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області»

 

Голова комісії :

Кравець   Р.В.   –   керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради

 

Секретар комісії:

Сухобок Т.С. – начальник відділу кадрової та архівної роботи;

     

Члени комісії :                 

Куліш Н.О. – начальник загального відділу;

Коваленко В.М. – начальник відділу благоустрою та господарського забезпечення;

Кононенко А.О. – головний спеціаліст відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами;

Кривенко В.Б. – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності.

 

Начальний відділу

кадрової та архівної роботи                                                    Тетяна СУХОБОК