» » » Про введення в промислову експлуатацію робочого місця стороннього користувача інформаційно – телекомунікаційної системи «Автоматизована система Державного земельного кадастру»

Про введення в промислову експлуатацію робочого місця стороннього користувача інформаційно – телекомунікаційної системи «Автоматизована система Державного земельного кадастру»

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

29 квітня  2024 року                м.Сновськ                                                    №  61

 

Про введення в промислову експлуатацію робочого місця

стороннього користувача інформаційно – телекомунікаційної

системи «Автоматизована система Державного земельного кадастру»

 

Відповідно до вимог Закону України від 05 липня 1994 року № 80/94-ВР «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», нормативних документів системи технічного захисту інформації НД ТЗІ 3.07-003-2005 «Порядок про ведення робіт із створення комплексної системи захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційній системі», «Інструкції з розгортання типового робочого місця» (24932263.002.М7) та актів відповідності введених в експлуатацію робочих місць сторонніх користувачів організаційно-технічному  рішенню   для  КСЗІ   РМ   СК   № 6/1 та 6/2   від   26   квітня   2024,  з о б о в ’ я з у ю :

 

  1. Ввести в промислову експлуатацію робоче місце стороннього користувача інформаційно-телекомунікаційної системи “Автоматизована система Державного земельного кадастру” (Інв. №101460443) з поширенням на нього дії Атестату відповідності.

 

  1. Ввести в промислову експлуатацію робоче місце стороннього користувача інформаційно-телекомунікаційної системи “Автоматизована система Державного земельного кадастру” (Інв. №101460441) з поширенням на нього дії Атестату відповідності.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря)  виконавчого  комітету  Сновської  міської ради  Карпенка В.М.

 

Міський голова                                                                 Олександр МЕДВЕДЬОВ