» » » Про вибуття неповнолітньої дитини з прийомної сім’ї Коробко

Про вибуття неповнолітньої дитини з прийомної сім’ї Коробко

УКРАЇНА

СНОВСЬКА  МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

30 квітня 2024 року

 

м. Сновськ                               № 62

Про вибуття неповнолітньої дитини з прийомної сім’ї Коробко

 

Керуючись ст. 34, п. «б», пп. 4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст.ст. 256-1 – 256-4 Сімейного кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 № 866 «Питання  діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», від 26 квітня 2002 № 565 «Про затвердження Положення про прийомну сім’ю», від 26 червня 2019 р. № 552 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплати послуг із здійснення патронату над дитиною та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримки малих групових будинків», на підставі заяви прийомних батьків Коробко Андрія Михайловича та Коробко Катерини Володимирівни, враховуючи думку прийомної дитини Суражської Олени Сергіївни, 08.01.2010 року народження, та рішення Комісії з питань захисту прав дитини Сновської міської ради від 29.04.2024 року № 10, з о б о в ’ я з у ю:

 

  1. Вивести 01.05.2024 року з прийомної сім’ї ***********та ***********, адреса проживання: вул. *************** Корюківського району Чернігівської області, дитину, позбавлену батьківського піклування, ************, *********** року народження, яка перебуває на первинному обліку в Службі у справах дітей Ічнянської міської ради та на даний час знаходиться в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей с. Хмільниця Чернігівського району.

 

  1. Припинити дію пункту 2 розпорядження голови Сновської районної державної адміністрації від 11 липня 2019 року № 100 «Про створення прийомної сім’ї та влаштування дітей» та Договору про влаштування дітей на виховання та спільне проживання у прийомну сім’ю від 12 липня 2019 року №1 в частині влаштування до прийомної сім’ї ****** дитини, позбавленої батьківського піклування, *************, ******** року народження, у зв’язку із виникненням у прийомній сім’ї несприятливих умов для спільного проживання (непорозуміння та конфліктні ситуації між прийомними батьками та вищезазначеною прийомною дитиною).

 

  1. Направити копію розпорядження до Служби у справах дітей Ічнянської міської ради для подальшого влаштування неповнолітньої **********
  2. Направити до Управління соціального захисту населення Корюківської районної державної адміністрації (С.Самсон) та відділу реалізації державної соціальної підтримки № 2 Управління соціального захисту населення Корюківської районної державної адміністрації (О.Луц) копію розпорядження для припинення виплати державної соціальної допомоги на прийомну дитину *************, ********* року народження, та перерахунку грошового забезпечення прийомному батьку ***********.

 

  1. Центру соціальних служб Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради (Н.Янчевська) забезпечити передачу особистих речей та коштів дитини від прийомних батьків.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                 Олександр МЕДВЕДЬОВ