» » » Про виготовлення, зберігання та використання печаток та штампів

Про виготовлення, зберігання та використання печаток та штампів

Україна

СНОВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

11 грудня 2020 року                       м.Сновськ                                                № 220

 

Про виготовлення, зберігання та використання печаток та штампів

 

Керуючись ст. 141, 146 Конституції України, ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого

самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених

наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5, враховуючи

рішення Сновської міської ради від 27 листопада 2020 року № 3-1/VІІІ, Порядком виготовлення, обліку, зберігання, використання та знищення печаток і штампів у Сновській міській раді з метою належного зберігання та запобігання безконтрольному використанню печаток і штампів:

  1. Відділу благоустрою та господарського забезпечення забезпечити виготовлення гербових печаток старостинських округів Сновської міської ради (діаметр кола 45 мм) та державного реєстратора (діаметр кола 45 мм), ввести в дію:

1.1.Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський район Великощимельський старостинський округ Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.2. Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський район Гірський старостинський округ  Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.3.Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський район Жовідський старостинський округ  Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.4.Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський район  Займищанський старостинський округ Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.5.Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський район Кучинівський старостинський округ  Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.6. Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський район Низківський старостинський округ Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.7. Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський район Новоборовицький старостинський округ Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.8. Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський  район  Новомлинський старостинський округ Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.9. Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський  район  Петрівський старостинський округ Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.10. Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський район Рогізківський старостинський округ Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.11. Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський район Смяцький старостинський округ Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.12. Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський район Сновський старостинський округ Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.13. Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область,Корюківський район, Староборовицький старостинський округ Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.14. Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський  район Староруднянський старостинський округ Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.15. Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський район, Суничненський старостинський округ  Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.16. Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський  район Тихоновицький старостинський округ Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.17. Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський  район, Тур’янський старостинський округ Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.18. Гербову печатку з текстом відбитку: «*Україна* Чернігівська область, Корюківський  район, Хотуницький старостинський округ Сновська міська рада *код 04061932*» та кутовий штамп даного округу.

1.19. Гербову печатку з текстом відбитку: *ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТРАТОР* Сновська міська рада  Корюківського  району Чернігівської області *1*.

  1. Встановити, що відповідальними за зберігання та використання гербових печаток, інших печаток і штампів, є старости старотинських округів а у разі їх відсутності діловоди, в яких знаходяться печатки та державний реєстратор.
  2. Відповідальним посадовим особам забезпечити зберігання печаток у шафах (сейфах), що надійно замикаються і опечатуються, та забезпечити контроль за їх використанням посадовими особами.

У разі тимчасової відсутності (відпустка, хвороба тощо) відповідальної посадової особи, печатки  передаються за актом працівнику, на якого покладено виконання посадових обов’язків тимчасово відсутньої відповідальної посадової особи.

4.Загальному відділу міської ради забезпечити: облік усіх печаток та штампів (гербових печаток  Сновської міської ради, її виконавчого комітету в т.ч. старостинських округів), які застосовують відділи міської ради, печаток для окремих категорій документів (для документів, копій, конвертів тощо), що застосовуються відділами  міської ради без статусу юридичної особи, в журналі за формою, наведеною в додатку 2 до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5, забезпечити видачу печаток відповідальним посадовим особам під підпис у відповідному журналі.

  1. Відповідальним за зберігання печаток  при отриманні нових, здати печатки та штампи, які підлягають обміну до загального відділу Сновської міської ради.
  2. Комісії зі знищення печаток і штампів, яка була створена розпорядженням міського голови № 217 від 04.12.2020 року забезпечити знищення печаток і штампів Сновської міської ради та її виконавчого комітету.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сновської міської ради Кравця Руслана Вікторовича.

 

 

Міський голова                                                                             О.МЕДВЕДЬОВ