» » Про виключення майна з Переліку першого типу

Про виключення майна з Переліку першого типу

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Перша сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

10 грудня 2020 року                     м. Сновськ                                   № ­­­29-1/VІІІ

 

Про виключення майна з Переліку першого типу

 

У зв’язку із запланованим придбанням техніки для обслуговування полігону твердих побутових відходів, потребою майна об’єднаній територіальній громаді; відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 483; керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Виключити з Переліку першого типу об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області – Переліку об’єктів, що підлягають передачі в оренду на аукціоні, затвердженого рішенням 50 сесії міської ради 7 скликання від 28.08.2020 року №13-50/VII, окреме індивідуально визначене майно а саме:
  • гусеницю праву 77.34.001 А, балансовою (первісною) вартістю 22250,00 грн.;
  • гусеницю ліву 77.34.002 А, балансовою (первісною) вартістю 22250,00 грн.
  1. Відділу житлово-комунального господарства та транспорту міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення в електронній торговій системі відповідно до вимог чинного законодавства України.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови та на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

 

 

Міський голова                                                                              О.МЕДВЕДЬОВ