» » Про виключення з єдиного виборчого списку та з територіального виборчого списку кандидата у депутати від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ» в зв’язку з надходженням повідомлення

Про виключення з єдиного виборчого списку та з територіального виборчого списку кандидата у депутати від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ» в зв’язку з надходженням повідомлення

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року

 

Сновська міська територіальна виборча комісія

Корюківського району Чернігівської області

ПОСТАНОВА

м. Сновськ

14 год. 00 хв.

“06” жовтня 2020 року                                                                                          № 32

 

Про виключення з єдиного виборчого списку та з територіального виборчого списку кандидата у депутати від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ» в зв’язку з надходженням повідомлення.

 

До Сновської міської територіальної виборчої комісії Корюківського району Чернігівської області  05 жовтня 2020 року надійшло повідомлення від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» про зареєстрованого кандидата у депутати від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ» Богуша Руслана  Миколайович, який з 15.09.2007 року по теперішній час є членом місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»:

Розглянувши подані документи Сновська міська територіальна виборча комісія Корюківського району Чернігівської області  встановила їх відповідність Виборчому кодексу України №805-IX від 16.07.2020. Сновська міська територіальна виборча комісія Корюківського району Чернігівської області.

Враховуючи викладене, відповідно до п. 2 статті 217 Виборчому кодексу України №805-IX від 16.07.2020.,  організація партії може висунути особу, яка є членом цієї політичної партії, або безпартійного громадянина та п. 6 статті 230 виявлення інших обставин, які позбавляють особу, висунуту кандидатом у депутати, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови, права бути обраною депутатом. Виборчому кодексу України, Сновська міська територіальна виборча комісія Корюківського району Чернігівської області постановляє:

  1. Скасувати реєстрацію кандидата у депутати, включеного до єдиного та територіального виборчого списку від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ», такий кандидат одночасно виключається із відповідних виборчих списків:
  • Богуша Руслана Миколайович, 13.04.1977 року народження, номер 16 в єдиному виборчому списку, по територіальному виборчому округу номер 3 за порядковим номером 4

При цьому черговість (порядкові номери у відповідних виборчих списках) інших кандидатів не змінюється

  1. Копію рішення про скасування реєстрації кандидата у депутати надати представнику організації партії у виборчій комісії або кандидату в депутати, не пізніш як наступного дня після його прийняття.
  2. Рішення про скасування реєстрації кандидата у депутати, невідкладно надсилається до Центральної виборчої комісії у встановленому нею порядку.

Голова

Сновської територіальної виборчої комісії

Корюківського району Чернігівської області     ____________      О. Зарецька

 

Секретар

Сновської територіальної виборчої комісії

Корюківського району Чернігівської області      ____________     Л. Пій

 

Додатки до ПОСТАНОВИ 20 зі змінами