» » » Про виведення ********* з прийомної сім’ї ********

Про виведення ********* з прийомної сім’ї ********

УКРАЇНА

СНОВСЬКА  МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

23 травня 2023 року

 

м. Сновськ                               № 86

Про виведення *********

з прийомної сім’ї ********

 

Керуючись ст. 34, п. «б», пп. 4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст.ст. 256-1 – 256-4 Сімейного кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», від 26.04.2002 № 565 «Про затвердження Положення про прийомну сім’ю», від 26.06.2019 р. № 552 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплати послуг із здійснення патронату над дитиною та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримки малих групових будинків», на підставі заяв прийомних батьків ****************************, жителів ******************************м. Сновськ Чернігівської області, та їх прийомної дитини, особи з числа дітей-сиріт *****************, ****************** року народження, про виведення дитини з прийомної сім’ї, враховуючи згоду сторін,  з о б о в ’ я з у ю :

 

  1. Вивести 24.05.2023 року з прийомної сім’ї *************************************** особу з числа дітей-сиріт ******************************, ***************** року народження, у зв’язку з досягненням нею повноліття.

 

  1. Вважати такими, що втратили чинність, розпорядження голови Щорської районної державної адміністрації від 22.05.2017 року № 117 «Про влаштування дитини до прийомної сім’ї ****************» та Договір про влаштування дитини на виховання та спільне проживання у прийомну сім’ю від 23.05.2017 року № 6.
  2. Направити копію розпорядження до відділу реалізації державної соціальної підтримки № 2 Управління соціального захисту населення Корюківської районної державної адміністрації (О.Луц) для припинення призначення та виплати державної соціальної допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, на особу з числа дітей-сиріт *************************, **************** року народження, та перерахунку грошового забезпечення прийомній сім’ї у межах видатків, передбачених у державному бюджеті.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Секретар міської ради                                                    Наталія АВДІЄВСЬКА