» » » Про визначення місця проживання малолітньої дитини

Про визначення місця проживання малолітньої дитини

УКРАЇНА

СНОВСЬКА  МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

06 червня 2024 року

 

 

м. Сновськ                               № 82

Про визначення місця проживання малолітньої дитини

 

Розглянувши заяву громадянина **************************, адреса проживання: м. *********************************, щодо визначення місця проживання його малолітнього сина ******************************, ************** року народження, разом з ним за вищевказаною адресою, та додані до неї документи, заслухавши пояснення заявника та матері дитини *************************, ********************* року народження, адреса проживання: м. ***********************************, керуючись найкращими інтересами дитини з урахуванням рівних прав та обов’язків матері та батька щодо дитини, Законом України «Про охорону дитинства», ст.ст. 141, 150, 151, 152, 153, 157, 160, 161, 162, 163 Сімейного кодексу України, п. 72 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання  діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи згоду обох батьків та рішення Комісії з питань захисту прав дитини Сновської міської ради від 23.05.2024 року № 13, з о б о в ’ я з у ю :

 

  1. Визначити місце проживання малолітньої дитини *********************, ***************** року народження, з 01 по 15 число кожного місяця з батьком ***************************** за адресою: м****************************.
  2. Визначити місце проживання малолітньої дитини ****************** *****************, ***************** року народження, з 16 по 30 (31) число кожного місяця разом з матір’ю ************************** за адресою: м***************************.
  3. Попередити ************************** та *********************** про неухильне виконання ними своїх батьківських обов’язків щодо виховання і утримання малолітнього ******************** , **************** року народження, та про відповідальність згідно діючого законодавства.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника Служби у справах дітей Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради (Лихошерст С.П.).

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                  Олександр МЕДВЕДЬОВ