» » » Про визначення працівників, відповідальних за здійснення контролю за належним матеріально-технічним забезпеченням дільничних виборчих комісій при підготовці та проведенні місцевих виборів 25 жовтня 2020 р.

Про визначення працівників, відповідальних за здійснення контролю за належним матеріально-технічним забезпеченням дільничних виборчих комісій при підготовці та проведенні місцевих виборів 25 жовтня 2020 р.

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

 

15 вересня 2020 року                        м. Сновськ                                     148

 

Про визначення працівників, відповідальних за здійснення контролю за належним матеріально-технічним забезпеченням дільничних виборчих комісій при підготовці та проведенні місцевих виборів 25 жовтня 2020 р.

Керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення виконання положень Виборчого кодексу України, постанови ЦВК від 19 січня 2012 року № 5 «Про Вимоги до приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування», постанови ЦВК від 10 серпня 2015 року № 161 «Про нормативні вимоги до приміщень територіальних і дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ і приміщень для голосування, перелік та норми забезпечення цих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види робіт і послуг, які територіальні виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України, чи коштів відповідного місцевого бюджету, виділених на підготовку і проведення місцевих виборів», з метою сприяння дільничним виборчим комісіям у реалізації їх повноважень щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць для підготовки і проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020р.:

 

  1. Визначити та затвердити список працівників Сновської міської ради, відповідальних (далі – відповідальні працівники) за здійснення контролю за належним матеріально-технічним забезпеченням дільничних виборчих комісій при підготовці та проведенні місцевих виборів 25 жовтня 2020 р. (додається).
  2. Відповідальним працівникам:

– перевірити стан та потребу у матеріально-технічному забезпеченні виборчих дільниць;

– привести приміщення у відповідність до санітарних та технічних норм;

– забезпечити доступ до дільниці для осіб з порушенням здоров’я (у зв’язку з інвалідністю, тимчасовим розладом здоров’я, віком) та інших маломобільних груп населення;

– забезпечити безперебійним електропостачанням, засобами протипожежної безпеки.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської      ради Кравця Р.В.

 

Міський голова                                                                             О. МЕДВЕДЬОВ