» » » Про визначення уповноваженої особи зі спрощених закупівель

Про визначення уповноваженої особи зі спрощених закупівель

 У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

08 квітня  2020 року                       м. Сновськ                                           № 64

 

Про визначення уповноваженої особи зі спрощених закупівель

З метою організації та проведення прозорості процедур закупівель товарів, робіт та послуг, керуючись ч.2. ст.19 Конституції України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ч.1,2 ст.11 Закону України «Про публічні закупівлі», враховуючи Примірне положення  про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб), затверджене наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.03.2016 № 557:

1. Визначити з 20 квітня 2020 року уповноваженою особою зі спрощених закупівель провідного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту Шило Тетяну Михайлівну.

– за її відсутності відповідальність покладається на провідного спеціаліста юридичного відділу Терещенко Лілію Олександрівну.

2. Затвердити Положення про уповноважену особу зі спрощених закупівель, що додається.

3. Уповноваженій особі забезпечити організацію та проведення в Сновській міській раді відповідно до чинного законодавства здійснення публічних закупівель із застосуванням електронної системи закупівель.

4.  Встановити, що закупівля товарів, робіт, послуг за умови, що вартість предмета закупівлі не перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, встановлену в ч.13 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» – допорогових закупівель, здійснюється без використання електронної системи закупівель з обов’язковим оприлюдненням звіту про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до ст. 19   Закону України «Про публічні закупівлі».

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

6. Дане розпорядження  затвердити на сесії  міської ради.

 

 

Міський голова                                                                    О.МЕДВЕДЬОВ