» » Про визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових  відходів на території м.Сновськ та  Сновської міської ради

Про визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових  відходів на території м.Сновськ та  Сновської міської ради

УКРАЇНА 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ  

05 лютого 2021 року                         м. Сновськ                                                             № 19

 

Про визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових  відходів на території м.Сновськ та  Сновської міської ради

 

З метою задоволення потреб населення та суспільного виробництва м.Сновськ  та Сновської міської ради у послугах з вивезення рідких побутових відходів на території м.Сновськ та Сновської міської ради визначення виконавця даних послуг, який може забезпечити виконання обов`язків на відповідному рівні та з найменшою вартістю їх надання, керуючись Законом України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами» №1825-VI від 21.01.2010 року, ст.16,21,35-1 Закону України «Про відходи», постановами Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173 «Про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів» та від 25.07.2005 року № 631 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг»  пп.6 п.«а» ст.30, п.2.ч.1.ст.52, п.6 ст.55  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  міської ради вирішив:

 

  1. Затвердити Протокол засідання конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу на надання послуг із вивезення рідких побутових відходів на території м.Сновськ та Сновської міської ради  від 26.01.2021 року (додається).
  2. Визначити ПрАТ «Комунальник» виконавцем послуг із вивезення рідких побутових відходів на території м.Сновськ та Сновської міської ради строком на один рік, про що укласти договір на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів на території м.Сновськ та Сновської міської ради відповідно до Типового договору (додаток 2 до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1173 від 16 листопада 2011 року).
  3. ПрАТ «Комунальник» укласти договори з вивезення рідких побутових відходів з власниками або балансоутримувачами житлових будинків, земельних ділянок згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів».
  4. Визначити таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Сновської міської ради від 18.10.2019 року №116 «Про визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Сновської міської ради».
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Силенка С.В.

 

 

Міський голова                                                                                      О.МЕДВЕДЬОВ