» » » Про визначення Ященко О.В. відповідальною особою та про закріплення службового автомобіля за Вороб`єм С.А.

Про визначення Ященко О.В. відповідальною особою та про закріплення службового автомобіля за Вороб`єм С.А.

У К Р А Ї Н А

 СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 16 серпня 2022 року                         м. Сновськ                                          № 131

 Про визначення Ященко О.В. відповідальною особою та про закріплення службового автомобіля за Вороб`єм С.А.

Відповідно ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови КМУ «Про затвердження Порядку виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд» від 19 квітня 2022 р. № 473, враховуючи розпорядження міського голови «Про створення комісії для обстеження об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації» від 17.05.2022 р. №65 та розпорядження міського голови «Про внесення змін до розпорядження «Про створення комісії для обстеження об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації» від 14.07.2022 р. №115, постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 року № 848 «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями», з о б о в ‘ я з у ю:

  1. Визначити ЯЩЕНКО Ольгу Володимирівну, головного спеціаліста з питань архітектури та містобудування відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, відповідальною особою за складання акту обстеження об’єкта, пошкодженого внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією Російської Федерації.
  2. Закріпити з правом керування за ВОРОБ’ЄМ Сергієм Анатолійовичем, інспектором з благоустрою відділу благоустрою та господарського забезпечення автомобіль марки ВАЗ 2121, реєстраційний номер СВ9766ЕВ (далі – службовий автомобіль).
  3. Покласти на ВОРОБ’Я Сергія Анатолійовича, інспектора з благоустрою відділу благоустрою та господарського забезпечення відповідальність за збереження, належну експлуатацію, справний технічний стан та дотримання вимог законодавства щодо використання службового автомобіля, економного використання паливно-мастильних матеріалів.
  4. Службовий автомобіль використовувати тільки для поїздок,
    пов’язаних із службовою діяльністю працівників міської ради.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
 

Міський голова                                                               Олександр МЕДВЕДЬОВ