» » Про взяття майна на баланс Сновської  міської  ради

Про взяття майна на баланс Сновської  міської  ради

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок дев’ята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

28 липня 2020 року                                   м. Сновськ                                                 № ­­­10-49/VII

 

Про взяття майна на баланс Сновської  міської  ради

Розглянувши листа директора Приватного акціонерного товариства «Комунальник», акт обстеження об’єкта – експлуатаційної свердловини №2000/51, складений інвентаризаційною комісією Сновської міської ради від 22 липня 2020 року; з метою вирішення питання безперебійного водозабезпечення населення міста Сновськ; керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила: 

 1. Взяти на баланс Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області майно, розташоване на території об’єднаної територіальної громади на землях держлісгоспу в районі вулиці Свободи – артезіанську свердловину №2000/51, яка закріплена обсадними трубами діаметром 324 мм., 273 мм., пробурену Північним державним регіональним геологічним підприємством «Північгеологія» Департаменту геології та використання надр Міністерства екології та природних ресурсів України в 2002 році для водозабезпечення населення м. Щорс питною водою.

 

 1. Утворити комісію з приймання майна, зазначеного в пункті 1 даного рішення, в наступному складі:
 • Орда І.Г. – перший заступник міського голови;
 • Кравець Р.В. – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Сновської міської ради;
 • Виблова С.А. – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер;
 • Кривенко В.Б. – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності;
 • Гладченко В.М. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та транспорту;
 • Терещенко Л.О. – провідний спеціаліст юридичного відділу;
 • Виблов С.А. – голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

 1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради поставити на баланс вищевказаний об’єкт відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Орду та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

 

 

 

Міський голова                                                                                        О.МЕДВЕДЬОВ