» » Про взяття майна на баланс Сновської міської ради

Про взяття майна на баланс Сновської міської ради

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок сьома сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

15 травня 2020 року                           м. Сновськ                                           № ­­­13-47/VII

 

Про взяття майна на баланс Сновської міської ради

 

Розглянувши листа директора комунального підприємства «Будівництво м’ясокомбінату» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, акт обстеження об’єктів, розташованих на території об’єднаної територіальної громади, складений інвентаризаційною комісією Сновської міської ради від 17 березня 2020 року; враховуючи листи Приватного акціонерного товариства «Комунальник» та Департаменту майнової політики Акціонерного товариства «Українська залізниця»;  метою вирішення питання водозабезпечення населення міста Сновськ; керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

 1. Взяти на баланс Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області майно, розташоване на території об’єднаної територіальної громади по вул. Юрія Костюченка в лісовому масиві (неподалік КП «Будівництво м’ясокомбінату») – артезіанські свердловини діаметром 219 та 273 мм., пробурених об’єднанням «Північукргеологія» Міністерства геології УРСР в 1981-1982 роках для водозабезпечення м. Щорс.
 2. Утворити комісію з приймання майна, зазначеного в пункті 1 даного рішення, в наступному складі:
 • Орда І.Г. – перший заступник міського голови;
 • Кравець Р.В. – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Сновської міської ради;
 • Виблова С.А. – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер;
 • Кривенко В.Б. – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності;
 • Гладченко В.М. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та транспорту;
 • Терещенко Л.О. – провідний спеціаліст юридичного відділу;
 • Виблов С.А. – голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.
 1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради поставити на баланс вищевказані об’єкти згідно Акта, наданого комісією з приймання майна.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Орду та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С. Виблов).

Міський голова                                                                              О.МЕДВЕДЬОВ