» » Про забезпечення самопредставництва в судах

Про забезпечення самопредставництва в судах

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П’ята сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

26 березня 2021 року                            м. Сновськ                                      № 6­­­-5/VIII

 

Про забезпечення самопредставництва в судах

 

З метою забезпечення самопредставництва органів місцевого самоврядування в судах; керуючись статтями 140, 144, 146 Конституції України, статтями 25, 26, 54, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення можливостей самопредставництва в суді органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб незалежно від порядку їх створення»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

міська рада вирішила:

 

  1. Надати повноваження для представництва в судових органах щодо наступних юридичних осіб – Сновська міська рада (код ЄДРПОУ 04061932), відділ культури і туризму Сновської міської ради (код ЄДРПОУ 41196356), фінансовий відділу Сновської міської ради (код ЄДРПОУ 41181360), Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради (код ЄДРПОУ 41091094) – посадовим особам Сновської міської ради:

Уманському Владиславу Володимировичу  – начальнику відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами (ідн.код-2884506392);

Кононенко Аллі Олександрівні – головному спеціалісту відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами (ідн. код-3127805522).

 

  1. Внести в ЄДР зміни до відомостей про відділ культури і туризму Сновської міської ради, фінансовий відділ Сновськї міської ради, Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради щодо переліку фізичних осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи, з зазначенням наступних обмежень: представництво в судових органах щодо Сновської міської ради та юридичних осіб, засновниками яких є Сновська міська рада.

 

  1. Керівникам юридичних осіб подати відповідне рішення державному реєстратору для внесення змін.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Сновської міської ради В.Уманського та на постійну комісію міської ради  з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики (голова В.Карпенко).

 

 

 

Секретар міської ради                                                                    Наталія САМОЙЛОВА