» » » Про заходи з евакуації цивільного населення

Про заходи з евакуації цивільного населення

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

29 червня 2023 року                            м. Сновськ                                      № 119

 

Про заходи з евакуації цивільного населення

 

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закон України «Про правовий режим воєнного стану», керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету Сновської міської ради «Про створення комісії з питань евакуації та спеціалізованих служб цивільного захисту Сновської міської ради» №117 від 17.09.2021 р., враховуючи звернення жителів с. Клюси Снговської МТГ, з метою убезпечення життя і здоров’я цивільного населення,  з о б о в ‘ я з у ю:

  1. Доручити СІГУТІ Валентину Борисовичу, головному спеціалісту – інспектору з праці сектору з питань праці та надзвичайних ситуацій та ВОРОБ’Ю Сергію Анатолійовичу, інспектору з благоустрою відділу благоустрою та господарського забезпечення, провести 30 червня 2023 року заходи з евакуації цивільного населення та їх матеріальних цінностей  з с. Клюси до м. Сновськ Сновської міської територіальної громади.
  2. Для виконання заходів визначених пунктом 1 цього розпорядження дозволити ВОРОБ’Ю Сергію Анатолійовичу, інспектору з благоустрою відділу благоустрою та господарського забезпечення, використовувати службовий автомобіль марки ГАЗ 3110 «Волга», державний номер СВ 6468 ВІ та виділити 20 літрів бензину марки АІ-95 з резерву НС.
  3. Сектору з питань праці та надзвичайних ситуацій забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з списанням бензину у порядку, передбаченим чинним законодавством України.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                                 Олександр МЕДВЕДЬОВ